Betonová krytina

Betonová střešní krytina je vysoce odolná proti mrazu, tlaku, mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i deformaci. Velkou výhodou betonových tašek je jejich pevnost, jednoduchost pokládky a dlouhá životnost, nevýhodou byla až do nedávné doby vyšší hmotnost. V současnosti je však betonová taška vyráběna ve větších formátech, kdy se hmotnost na m2 rozloží na větší plochu a konstrukce je tedy méně namáhána.

  • pevnost
  • jednoduchost pokládky
  • dlouhá životnost
  • vysoká odolnost proti vnějším vlivům

Betonová střešní krytina neznamená nudnou šedivou střechu

Jednou z výhod použití betonové krytiny je i možnost opatřit povrch hned několika úpravami. Kromě výběru z velkého množství barevných variant lze vybrat i z matné či lesklé povrchové úpravy, která zároveň plní i funkci ochrannou.

Nejkvalitnější betonová taška na českém trhu

Základem kvalitní betonové krytiny je použití prvotřídních betonových tašek, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Našimi dodavateli jsou špičky na českém trhu – výrobci BRAMAC a KMBeta. Díky jejich kvalitním produktům a naší odborné způsobilosti bude betonová střešní krytina Váš objekt nejen chránit, ale i zkrášlovat.

Dodavatelé

Realizované projekty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace