Pálená krytina

Pálená krytina je vyrobena z keramické hlíny, jde tedy o čistě přírodní, ekologický a stálobarevný materiál. Má široké využití na sedlové, valbové, polovalbové, pultové, stanové i mansardové střechy, a to v jakékoli nadmořské výšce.

  • vynikající izolační vlastnosti
  • vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození
  • dlouhá životnost i estetická hodnota
  • vykrytí atypických tvarů bobrovkou bez použití malty

Pálená střešní krytina může mít mnoho podob

Vzhled pálené tašky lze zcela přizpůsobit charakteru stavby. Lze volit z matné či polomatné barevné povrchové úpravy pomocí engoby – povlaku z keramické směsi, nebo je možné povrch pálené krytiny opatřit barevnou glazurou, pro kterou je typický vysoký lesk. Obě povrchové úpravy pálené tašky plní funkci nejen estetickou, ale i ochrannou.

Pálená taška od špičky na trhu

Pro pokládku pálené střešní krytiny používáme pálené tašky od předních výrobců Tondach a Creaton. Tyto renomované značky jsou zárukou prvotřídní kvality materiálu i zpracování. Pálená střešní krytina tak bude chránit Váš dům po celé generace.

Kromě pálené střešní krytiny odebíráme od těchto spolehlivých dodavatelů i doplňkové prvky, jako např. speciální větrací tašky, prostupové tašky, protisněhové tašky atp.

Dodavatelé

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace