Střešní okna

Odborně nainstalovaná a kvalitní střešní okna jsou stejně důležitá jako funkční střešní krytina. Montáž střešních oken by měl vždy provádět kvalifikovaný pracovník, který je seznámený s technologickými postupy. Přesně takové odborníky, kteří mají mnohaleté zkušenosti s montáží všech typů oken, máme k dispozici i v naší společnosti. Nejenže se Vám postarají o profesionální montáž střešních oken od prověřených výrobců, ale také Vám poskytnou bezplatné poradenství a veškerý servis.

Střešní okno Velux a Roto včetně nezbytných doplňků

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími, proto odebíráme střešní okna od společností Velux a Roto. Tito přední výrobci střešních oken a doplňků jsou zárukou, že vaše střecha bude splňovat veškeré požadavky dle platných norem. Kvalitní střešní okna Vám nejen zajistí dokonalou ochranu před nepřízní počasí a prosvětlí podkroví, ale také díky izolačním schopnostem ušetří náklady na vytápění.

Provedeme odbornou montáž střešních oken i nezbytných doplňků, jakými jsou žaluzie, rolety, půdní schody atd.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace